![](/sites/default/files/styles/wide/public/2025-02/martona.jpg?itok=nlpIBllo)
A megemlékező szentmise főcelebránsa Kerekes László, a Gyulafehérvári Római Katolikus Főegyházmegye segédpüspöke, ünnepi szónoka a csíkszentdomokosi (Márton Áron szülőfaluja) születésű György Alfréd, a kamilliánus rend generálisi delegátusa.
Különös fontossággal bír, hogy éppen az Egyház által elrendelt jubileumi szentév keretében adhatunk hálát azért, hogy Márton Áron püspökünk immár a Tiszteletreméltó címet viseli.
A szentmisén egyházzenei szolgálatot teljesít a templom Szent Cecília kórusa, Potyó István kántor, karnagy vezényletével.
Szeretettel hívják és várják a kedves híveket, Márton Áron tisztelőit együtt imádkozni püspökké szentelésének évforulóján is, hálát adva Istennek ma is ható, tapasztalható, erőt sugárzó példájáért, mielőbbi boldoggá avatásáért – tájékoztatott a Szent Mihály Plébánia vezetősége.