U FC: ismét gólképtelenül

A labdarúgó másodosztály 18. fordulójában a feljutásról álmodozó Kolozsvári U FC hazai pályán, a Kolozsvár Arénában botlott: csak gól nélküli döntetlenre volt képes a kullogók között jegyzett Baloteşti-i SK-val.

Mircea Cojocaru együtteséből Dorin Goga volt a legveszélyesebb, a csapatkapitány a 73. percben kapufát lőtt.

Sorozatban második meccsén 0–0-t játszott az U FC, az előző körben a Sznagovi Sportul pályáján játszott gól nélküli döntetlent.

Az U FC összeállítása: Cosmin Dur Bozoancă – Andrei Cordoş, Octavian Abrudan, Dan Berci – Gabriel Giurgiu, Sepsi László (79. Perc Marius Coman) – Alexandru Coman, Dorin Goga, Carol Taub – Cristian Ene (46. perc Iuliu Haţiegan), Cristian Gavra (69. perc Octavian Ursu).

Végeredmény: • Kolozsvári U FC–Baloteşti-i SK 0–0.

Eredmények: • Ploieşti-i Petrolul–Aradi UTA 2–2 (gól: Cătălin Ştefănescu – 12. és Sergiu Arnăutu – 70. perc, 11 m, illetve Ciprian Rus 2  – 36. és 49. perc, az első 11 m; kiállítva: Paul Antoche – 35. perc, Petrolul) • Mioveni-i SK–Temesvári ACS Poli 1–1 (Cosmin Năstăsie – 72. perc, illetve Octavian Drăghici – 76. perc) • Piteşti-i Argeş FC–Clinceni-i Academica 1–0 (Ionuţ Şerban – 37. perc; kiállítva Alexandru Nicola – 55. perc, Clinceni) • Petrozsényi Energeticianul–Bukaresti Metaloglobus 2–1 (Vlad Rusu 2 – 44. és 87. perc, az első 11 m, illetve Ovidiu Herea – 60. perc) • Bákói Aerostar–Sznagovi Sportul 0–2 (Alexandru Ioniţă – 5. és Dragoş Huiban – 72. perc) • Bukaresti Daco-Getica–Temesvári Ripensia 1–1 (Adrian Voicu – 22. perc, illetve Bogdan Străuţ – 6. perc) • Nagyváradi Esthajnalcsillag/Luceafărul–Târgoviştei Chindia 0–0 (kiállítva: Paul Opriş – 71. perc; a Chindia csapatkapitánya, Cristian Cherchez az 52. percben 11-est hibázott) • Konstancai Farul–Brăilai Dacia Unirea 2–0 (Georgian Păun – 11. és Momodou Jallow – 61. perc) • Temesvári ASU Politechnika–Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrok 1–1 (Alin Ignea – 24. perc, illetve Daniel Pârvulescu – 15. perc; kiállítva: Moussa Konate – 58. perc, Pandúrok). Az állás:

1.      Chindia      18     12     4       2       36–17         40

2.      Sznagov     18     12     4       2       30–13         40

3.      Petrolul      18     12     3       3       36–16         39

4.      Argeş          18     11     5       2       33–13         38

5.      Clinceni      18     12     0       6       35–13         36

6.      Kv. U FC   18     10     5       3       38–13         35

7.      Mioveni      18     10     4       4       31–13         34

8.      Energet.      18     8       3       7       27–22         27