Orange I. liga: zárult a 22. menet

A román labdarúgó élvonal 22. fordulójának hétfő esti zárómérkőzése döntetlennel zárult.

Eredmény: • Temesvári ACS Poli–Medgyesi Gázmetán 1–1 (gól: Cătălin Doman – 66. perc, illetve Roberto Romeo – 76 perc; kiállítva: Dario Rugasevics – 62. perc, Gázmetán).

A 23. forduló pénteken kezdődik.

A program (élőben közvetít a mérkőzéseket a DigiSport1 és a DolceSport, a többit külön jelezzük):

Pénteken: • Marosvásárhelyi ESE/ASA–ACS Poli (17.30 órakor, Look Plus) • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika MSC–Gyurgyevói/Giurgiui Astra (20 órakor, Look tv). Szombaton: • Botoşani-i FC–Krajovai Universitatea SK (18 órakor, Look tv) • Gázmetán–Kolozsvári CFR 1907 (20.30 órakor, Look Plus). Vasárnap: • Bukaresti Steaua–Voluntari-i FC (20.30 órakor, Look tv). Hétfőn: • Konstancai Viitorul–Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrok (17.30 órakor, Look Plus) • Chiajnai Concordia–Bukaresti Dinamó (20 órakor, Look tv). A táblázaton:

1.       Viitorul       22      14      3        5        31–20         45

2.       Steaua         22      12      5        5        28–17         41

3.       Krajova      22      12      4        6        33–21         40

4.       Gázm.*       22      10      8        4        34–22         35

5.       Dinamó       22      9        5        8        34–30         32

6.       Astra 22      9        5        8        22–25         32

7.       Kv. CFR** 22      10      7        5        35–21         31