U FC: hetet vágtak Tordának

A labdarúgó harmadosztály ötödik csoportjának éllovasa, a Kolozsvári U FC elkezdte a felkészülési meccsek sorát, 7–0 (2–0) arányban a IV. ligában listavezető, Artur Podar edzette Tordai Üveg Aranyos ellen a Kolozsvár Arénában.

A gólokon Haţiegan (19. perc), Manu (22. perc), Hordouan (64. perc), Greu 2 (72. és 87. perc), továbbá Ene 2 (73. és 82. perc) osztozott. A második félidőben a születésnapját ünneplő Mihai Onicaş a kiállítás sorsára jutott, belemenését piros lappal „jutalmazta” Horaţiu Feşnic játékvezető. Mivel Adrian Falub vezetőedző a teljes első félidős csapatot lecserélte, Onicaş helyére a másodedző, Marius Şuller állt be. Szerdán 16.30 órai kezdettel a II. ligás Gyulafehérvári Egyesülés következik az U FC-nek.

A két együttes összeállítása:

U FC, első félidő: Dinu – Takacs, Abrudan, Cordoş, Manu – Sárosi, Miholca – Haţiegan, Goga, Salcău – Lemnaru; játszott még: Văsălie. Második félidő: Gorcea – Chiş, Onicaş, Telcean, Potcoavă – Florescu, Micaş – Hordouan, Greu, Ursu – Ene.Üveg Aranyos: Ursu – Mercean, Soporan, Ionescu, Marcu – David, Savu, Cocoară, Silaghi, Dan Florin – Chişu; játszott még: Lăcătuş, Litean – Tothăzan, Biriş, Moldovan, Bituleanu, Paleoca, Mâlnă, Mărginean, Oltean, Mărie, Porumb és Curta.