Női BL: Győr a címvédőt is legyőzte

Harmadik mérkőzését is megnyerte a Győri Audi ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában: a magyar csapat a címvédő Bukaresti MSC otthonából hozta el a két pontot.

A Ferencváros hazai pályán (ezúttal Dabason) legyőzte a német HC Lipcse együttesét.

Eredmények, női BL, 3. forduló, C-csoport: • Bukaresti MSC–Győri Audi ETO KC 24–27 (13–9) • Rosztov Don (orosz)–Midtjylland (dán) 26–20 (13–12). A csoport állása: 1. GYŐR 6 pont, 2. Rosztov Don 2 (74–72), 3. BUK. MSC 2 (69–72), 4. Midtjylland 2 (63–78).

B-csoport: • Ferencvárosi TC-Rail Cargo Hungaria –HC Lipcse (német) 26–22 (12–11) • Asztrahanocska (orosz)–Vardar Szkopje (macedón) 26–31. Az állás: 1. Vardar 5 pont (99–77), 2. Ferencváros 5 (85–72), 3. Asztrahanocska 2, 4. Lipcse 0.

A csoportok első három helyezettje jut a középdöntőbe, a negyedikek az EHF-kupa 16-os csoportkörében folytatják szereplésüket.