IV. liga, 10. forduló: Tartja elsőségét a Szamosújvári Olimpia

Továbbra is vezeti a mezőnyt a labdarúgó IV. ligában a Szamosújvári Olimpia. Kilin Csaba és Adrian Trif edzők tanítványai a hétvégi fordulóban 4–1 (2–0) arányban nyertek hazai pályán az Erdőfeleki Jövő együttesével szemben.

ERKEDI CSABA

Szabó Mihály csatár mesterhármassal tűnt ki, a 43., 89. és 92. percben rúgott góljaival, ő a Szamos-parti gárda legeredményesebb játékosa. A hazaiak első találata Dani Zoltán nevéhez fűződik, míg az erdőfelekiek góljának szerzője Brie volt a 83. percben. Ezzel a győzelemmel az Olimpia továbbra is az első helyen áll 27 ponttal, őt követi a második helyen a Szászfenesi SK 26 ponttal, míg a harmadik helyen a Tordai Üveg Aranyos áll 25 ponttal (egy mérkőzéssel kevesebbje van).

A tizedik forduló további eredményei: • Tordaszentmihályi Aranyos–Dési CFR 7–2 • Nagyiklódi Egyesülés–Alsódetrehemi Egyesülés 3–0 • Apahidai Sporting–Déscichegyi SK 2–0 • Szamosújvárnémeti Sas–Szászfenesi SK 1–4 • Gyalui Szamos–Szamosújvári Armenopolis 1–1 • Aranyosgyéresi MSC–Tordai Üveg Aranyos 1–8 • Kolozsvári U FC II–Mihai Georgescu Jövő 3–0 (játék nélkül).