I. liga, 17. forduló: döntetlen zárásként

A román labdarúgó élvonal zárómérkőzésén döntetlent játszottak a felek, a mérkőzést a ploieşti-i Ilie Oană Stadionban rendezték.

Eredmény: • Bukaresti Juventus–Temesvári ACS Poli 1–1 (gól: Nika Dzalamidze – 81. perc, illetve Camaldine Abraw – 11. perc).

A válogatott barátságos mérkőzései miatt a bajnokságban közel kéthetes szünet következik.

A 18. forduló programja (az ütemterv szerint november 17. és 20. között játsszák): • ACS Poli–Botoşani-i FC • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Medgyesi Gázmetán • Bukaresti Dinamó–Kolozsvári CFR 1907 • Krajovai Universitatea SK–Juventus • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika MSC–FCSB • Chiajnai Concordia–Gyurgyevói/Giurgiui Astra • Voluntari-i FC–Konstancai Viitorul. Az állás:

1.      FCSB         17     11     5       1       36–11         38

2.      Kv. CFR     17     11     4       2       26–10         37

3.      Krajova      17     9       6       2       28–19         33

4.      Botoşani     17     9       4       4       23–14         31

5.      Viitorul      17     9       2       6       24–13         29

6.      Astra 17     6       7       4       24–18         25

7.      Dinamó      17     7       3       7       24–19         24

8.      ACS Poli    17     6       4       7       15–26         22