Betano I. liga: Zárás a hetedik fordulóban

A román labdarúgó Betano I. liga hétfő estére maradt mérkőzésén kiütéses győzelmet aratott a Jászvásári Politechnika az Emil Alexandrescu Stadionban.

Eredmény: • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–Chiajnai Concordia 3–0 (gól: Alexandru Albu – 14., öngól, Dylan Flores – 35. és Lawson Bekui – 88. perc).

A bajnokság a válogatott Nemzetek Ligája mérkőzései miatt tíznapos szünetet vesz.

A nyolcadik forduló tervezett programja (a mérkőzéseket élőben közvetíti a Look Sport/Look Plus, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Pénteken, szeptember 14-én: • Concordia–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (18 órakor) • Bukaresti Dinamó–Gyurgyevói/Giurgiui Astra (21 órakor).Szombaton, szeptember 15-én: • Călăraşi-i Dunărea–Botoşani-i FC (15 órakor) • Medgyesi Gázmetán–Krajovai Universitatea SK (21 órakor).Vasárnap, szeptember 16-án: • Voluntari-i FC–Jászvásár (18 órakor) • Kolozsvári CFR 1907–FCSB (Dr. Constantin Rădulescu Stadion, 21 órakor).Hétfőn, szeptember 17-én: • Konstancai Viitorul–Nagyszebeni AFC Hermannstadt (21 órakor). A táblázaton:1.       FCSB                    7        4        2        1        18–8  14

2.       Kv. CFR     7        3        3        1        9–6    12

3.       Krajova      7        3        2        2        13–6  11

4.       Astra           7        2        5        0        8–4    11

5.       Sepsi           7        3        2        2        6–4    11

6.       Gázmetán   7        3        2        2        8–9    11

7.       Viitorul       7        3        1        3        8–8    10

8.       Dinamó       7        3        1        3        11–14         10

9.       Călăraşi      7        2        3        2        6–6    9