Magyar NB I., 15. forduló: Veretlen Fradi

A Paksi FC otthonában aratott 3–1-es győzelemmel a listavezető és címvédő Ferencváros a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szerdai játéknapján is megőrizte veretlenségét.

Az ukrán Szerhij Sztanyiszlavovics Rebrov Bajnokok Ligája-főtáblás csapatának két döntetlen mellett ez volt a 11. győzelme az NB I mostani idényében, ezzel tovább növelte előnyét a kedden döntetlent játszó Fehérvár előtt.

Eredmények, OTP Bank Liga, 15. forduló: • Kisvárda Master Good–Újpest FC 1–1 (gól: Jelena Richárd – 91. perc, illetve Szakály Péter – 85. perc; a 88. percben a kisvárdaiaktól Fernando Viana Jardim Silva büntetőt rontott) • Székesfehérvári MOL Fehérvár FC–Puskás Akadémia FC 1–1 (Funsho Bamgboye – 59. perc, illetve Joszip Knezevics – 19. perc; kiállítva: Antonio Mance – 79. perc, Puskás Akadémia) • Budapesti Honvéd–Diósgyőri VTK 5–1 (Gazdag Dániel 2 – 24. és 71., Zsótér Donát – 30., Szendrei Norbert – 63. és Ivan Lovrics – 75. perc, illetve Gheorghe Teodor Grozav – 51. perc) • Zalaegerszegi TE FC–Budapesti MTK 2–0 (Zimonyi Dávid – 4. és Szánthó Regő – 12. perc) • Budafoki MTE–Mezőkövesd Zsóry FC 0–1 (Marin Jurina – 80. perc) • Paksi FC–Ferencvárosi Torna Club 1–3 (Szabó János – 43. perc, illetve Emmanuel Frimpong – 3., Ihor Ihorovics Haratyin – 50., 11 m és Isael da Silva Barbosa – 86. perc. A tabellán:

1.       FTC  13      11      2        0        29–6  35

2.       Fehérvár     14      7        5        2        32–17         26

3.       Puskás A.   15      7        2        6        20–23         23

4.       Kisvárda     14      6        5        3        17–15         23

5.       MTK 15      6        4        5        21–20         22

6.       Paks  15      6        3        6        28–27         21

7.       ZTE   14      5        2        7        23–24         17

8.       Mezőköv.    15      5        2        8        15–22         17