Magyar NB I., 26. forduló: lépéselőnyben a Puskás Akadémia az ezüstcsatában

A tabellán második helyezett Puskás Akadémia előnye nyolcpontosra nőtt a harmadik Székesfehérvári MOL Fehérvárral szemben a labdarúgó OTP Bank Ligában, miután a 26. forduló vasárnapi játéknapján otthon 1–0-ra legyőzte riválisát.

A tabella élén a címvédő Ferencváros a Paksi FC elleni magabiztos hazai sikerével őrzi jelentős előnyét.Eredmények, OTP Bank Liga, 26. forduló: • Ferencvárosi Torna Club–Paksi FC 5–2 (gól: Aïssa Laïdouni – 22., Myrto Uzuni  – 49., 11 m, Mak Róbert – 62., Franck Boli – 76. és Roko Baturina – 89. perc, illetve Hahn János – 2., 11 m és Szendrei Ákos – 87. perc) • Puskás Akadémia FC–Székesfehérvári MOL Fehérvár FC 1–0 (Luciano Slagveer – 68. perc). Korábban játszották: • Újpest FC–Kisvárda Master Good 3–0 (Giorgi Beridze 2 – 11. és 35., valamint Yohan Croizet – 14. perc) • Budapesti MTK–Zalaegerszegi TE FC 3–0 (Schön Szabolcs – 67., Mezei Szabolcs – 90., 11 m és Demjén Patrik – 94. perc, öngól) • Diósgyőri VTK–Budapesti Honvéd 0–0 • Mezőkövesd Zsóry FC–Budafoki MTE 2–1 (Cseri Tamás – 14. és Jakub Vojtus – 60. perc, illetve Kovács Dávid – 37. perc, 11 m). A tabellán:

1.    FTC    26    18    7    1    55–18    61
2.    Puskás A.    26    15    3    8    37–31    48
3.    Fehérvár    26    11    7    8    50–32    40
4.    MTK    26    10    8    8    38–33    38
5.    Mezőköv.    26    10    8    8    31–32    38
6.    Újpest    26    10    4    12    35–51    34
7.    Paks    26    9    7    10    52–52    34
8.    Kisvárda    26    9    7    10    23–34    34