I. liga: zárult a 4. forduló

Hétfő este fővárosi győzelemmel zárult a román labdarúgó élvonal alapszakaszának 4. fordulója.

Eredmény, I. liga, 4. forduló: • Medgyesi Gázmetán–Bukaresti Dinamó 1–3 (gól: Nicolao Dumitru Cardoso – 89. perc, illetve Alexander David Gonzalez – 49., Deian Sorescu – 74. és Juan Camara – 83 perc; Sorescu a 74. percben 11-est hibázott).

Az 5. fordulót péntektől hétfőig rendezik (a mérkőzéseket élőben közvetíti a Look tv, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó).

A tervezett program:

Pénteken: • Voluntari-i FC–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (18 órakor) • Piteşti-i Argeş FC–Krajovai Universitatea FC (21 órakor). Szombaton: • Clinceni-i Academica–Gázmetán (14.45-kor) • Konstancai Viitorul–Gyurgyevói/Giurgiui Astra (21.30-kor). Vasárnap: • Kolozsvári CFR 1907–Târgoviştei Chindia (Dr. Constantin Rădulescu Stadion, 19 órakor) • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–FCSB (21.45-kor). Hétfőn: • Nagyszebeni AFC Hermannstadt–Botoşani-i FC (18 órakor) •  Dinamó–Aradi UTA (21 órakor). A táblázaton:

1.       Krajova      4        4        0        0        9–2    12

2.       CFR 1907   4        3        1        0        5–1    10

3.       FCSB          4        3        0        1        10–2  9

4.       Botoşani     4        2        2        0        8–3    8

5.       Voluntari    4        2        1        1        5–4    7

6.       Gázmetán   4        2        0        2        8–6    6

7.       Jászvásár    4        2        0        2        5–10  6