Primera División: pontosztozás zárásként

Sokgólos döntetlent játszott egymással az Osasuna és a Valencia a spanyol labdarúgó-bajnokság 17 fordulójának zárómérkőzésén,

Már a hetedik percben 1–1-es állást mutatott az eredményjelző, azonban a gyors gólváltást követően nem találtak fogást egymáson az ellenfelek egészen az első félidő utolsó percéig, amikor is Riera öngóljának köszönhetően a Valencia mehetett előnnyel pihenni. A második félidő 62. percében megint egyenlített az Osasuna, de 11 perccel később jött a valenciai válasz. A 86. percben bebiztosíthatta volna győzelmét a vendég együttes, de Parejo elhibázta a büntetőt, ezt pedig a 92. percben Clerc egyenlítő góllal „köszönte meg”.

Eredmény: • Osasuna Pamplona–FC Valencia 3–3 (gól: Riera – 7., Torres – 62. és Clerc – 92. perc, illetve Riera – 45., öngól, El Haddadi – 2. és Montoya – 72. perc).Az állás: 1. Real Madrid 40 pont/16 mérkőzés, 2. Sevilla 36/17, 3. FC Barcelona 35/17, 4. Atlético Madrid 31/17, 5. Villarreal 30/17, 6. Real Sociedad 29/17, …, 17. Valencia 13/16, …, 20. Osasuna 8/17.