Magyar Kupa: Elődöntős a címvédő MOL Fehérvár FC

Elsőként a címvédő MOL Fehérvár FC jutott a legjobb négy közé a labdarúgó Magyar Kupában: a fehérvári együttes azt követően, hogy idegenben 2–0-ra kikapott, szerdán a hazai visszavágón könnyedén, 5–0-ra nyert a Zalaegerszeg ellen.

A címvédőnek mindössze 29 percre volt szüksége ahhoz, hogy megfordítsa a párharcot.

A tavaly döntős Budapesti Honvéd is továbbjutott: a kispestiek a negyeddöntőben, a gól nélküli első mérkőzést követően a szerdai visszavágón pályaválasztóként, Szegeden 2–0-ra győzték le a Paks együttesét.

Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó: • Székesfehérvári MOL Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC 5–0 – továbbjutott a MOL Fehérvár FC 5–2-es összesítéssel • Budapesti Honvéd–Paksi FC 2–0 – tj. a  Honvéd 2–0-s összesítéssel • Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC 1–1 – tj. a Mezőkövesd Zsóry FC 2–1-es összesítéssel • Budapesti MTK (II. osztályú)–Dorogi FC (II.) 3–0 – tj. az MTK kettős győzelemmel, 4–0-s összesítéssel.

Az elődöntőben: MTK–Honvéd és Mezőkövesd–MOL Fehérvár FC.

Az első mérkőzéseket április 14-én és 15-én, a visszavágókat pedig egy héttel később játsszák.