III. ligás csapatok előkészítő mérkőzései

Kolozs megye harmadosztályú labdarúgó együttesei javában készülnek a tavaszi nyitányra. Miközben az I. ligások már túljutottak az idei első mérkőzéseken, az alsóbb kategóriájú csapatok még mindig csak barátságos találkozókon mérik össze erejüket.

ERKEDI CSABA

A hétvégén a Tordai Üveg Aranyos a nagyiklódi műfüves pályán 2–1 (1–1) arányban kikapott a IV. liga éllovasától, a Dési Szamos alakulatától. A tordai találat szerzője Cobârzan volt. A Dési Egyesülés a szamosfalvi Ardealul/Erdély Sportbázison, volt Viktória pályán 3–2 (3–0) arányban nyert a IV. liga harmadik helyezettje, a Kolozsvári Viktória (volt Supporter 2.0) gárdájával szemben. A felsőbb osztályú csapat góljait Angelo Cocian,  Andrei Pop és Florin Blaj rúgták az első félidőben. Térfélcsere után a désiek új edzője, Dragoş Militaru csak ifiket szerepeltetett.

Február 7-én, pénteken az Egyesülés újabb ellenőrző meccset játszik, ezúttal csoporttársa, a Nagybányai Minaur ellen. Az összecsapást a nagyiklódi pályán rendezik.