CFR 1907: négy meccs, négy győzelem

A Cipruson edzőtáborozó Kolozsvári CFR 1907 labdarúgócsapat túl van a negyedik előkészületi mérkőzésén, mindegyik eddigi találkozón győzött.

Az orosz FC Ufa (2–0), a Mezőkövesd-Zsóry FC (4–1), a ciprusi Apollon Limasszol (2–1) uátn kedden a lengyel Arka Gdynia következett.

A vasutasok 2–1 (2–0) arányú sikert értek el. A 9. percben Tomislav Sorsa értékesítette Camora beadását, majd Billel Omrani növelte az előnyt a 15. percben (Juan Carlos Real Ruíz passzát érétkesítette). A 66. percben szögletrúgás után Hofbauer szépített, s beállított a 2–1-es végeredményt.

Miriuţă László vezetőedző a következő csapatnak szavazott bizalmat: Mincă –Tiago Lopes, Larie, Horj, Camora – Sorsa, Deac, Nascimento, Nouvier – Juan Carlos Ruíz, Omrani. A második félidőben csereként lehetőséget kapott még Peteleu, Rus, Gomelt, Bumba, Roman és Traian Marc kapus.

Zárásként pénteken egy másik lengyel csapat, a Korona Kielce következik.