Labdarúgó Betano I. liga, alapszakasz, az első mérkőzések menetrendje
Vissza

Labdarúgó Betano I. liga, alapszakasz, az első mérkőzések menetrendje

1. forduló
Voluntari-i FC–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (pénteken 18.30-kor)
Gyurgyevói/Giurgiui Astra–Botoşani-i FC (szombaton 18 órakor)
Kolozsvár CFR 1907–Jászvásári/Iaşi-i Politechnika (szombaton 21 órakor)
Krajovai Universitatea SK–Clinceni-i Academica (vasárnap 18 órakor)
FCSB–Nagyszebeni AFC Hermannstadt (vasárnap 21 órakor)
Medgyesi Gázmetán–Târgoviştei Chindia (hétfőn 18 órakor)
Konstancai Viitorul FC–Bukaresti Dinamó (hétfőn 21 órakor)
2. forduló (július 20.)

Hermannstadt–Gázmetán

Chindia–Viitorul

Botoşani–Voluntari

Academica–Kv. CFR 1097

Jászvásár–Astra

Dinamó–Krajova

Sepsi–FCSB

3. forduló (július 27.)

Kv. CFR 1907–Dinamó

Krajova–Chindia

Viitorul–Hermannstadt

Gázmetán–Sepsi

FCSB–Botoşani

Voluntari–Astra

Jászvásár–Academica

4. forduló (augusztus 3.)

Chindia–Kv. CFR 1907

Hermannstadt–Krajova

Sepsi–Viitorul

Botoşani–Gázmetán

Astra–FCSB

Dinamó–Academica

Voluntari–Jászvásár

5. forduló (augusztus 10.)

Kv. CFR 1907–Hermannstadt

Krajova–Sepsi

Viitorul–Botoşani

Gázmetán–Astra

Academica–Chindia

FCSB–Voluntari

Jászvásár–Dinamó

6. forduló (augusztus 17.)

Sepsi–Kv. CFR 1907

Botoşani–Krajova

Astra–Viitorul

Hermannstadt–Academica

Voluntari–Gázmetán

Chindia–Dinamó

FCSB–Jászvásár

7. forduló (augusztus 24.)

Kv. CFR 1907–Botoşani

Krajova–Astra

Academica–Sepsi

Viitorul–Voluntari

Dinamó–Hermannstadt

Gázmetán–FCSB

Jászvásár–Chindia

8. forduló (augusztus 31.)

Astra–Kv. CFR 1907

Botoşani–Academica

Voluntari–Krajova

Sepsi–Dinamó

FCSB–Viitorul

Hermannstadt–Chindia

Gázmetán–Jászvásár

9. forduló (szeptember 14.)

Kv. CFR 1907–Voluntari

Academica–Astra

Dinamó–Botoşani

Krajova–FCSB

Chindia–Sepsi

Viitorul–Gázmetán

Jászvásár–Hermannstadt

10. forduló (szeptember 21.)

FCSB–Kv. CFR 1907

Voluntari–Academica

Astra–Dinamó

Botoşani–Chindia

Gázmetán–Krajova

Sepsi–Hermannstadt

Viitorul–Jászvásár

11. forduló (szeptember 28.)

Kv. CFR 1907–Gázmetán

Academica–FCSB

Dinamó–Voluntari

Chindia–Astra

Hermannstadt–Botoşani

Krajova–Viitorul

Jászvásár–Sepsi

12. forduló (október 5.)

Viitorul–Kv. CFR 1907

Gázmetán–Academica

FCSB–Dinamó

Voluntari–Chindia

Astra–Hermannstadt

Botoşani–Sepsi

Krajova–Jászvásár

13. forduló (október 19.)

Kv. CFR 1907–Krajova

Academica–Viitorul

Dinamó–Gázmetán

Chindia–FCSB

Hermannstadt–Voluntari

Sepsi–Astra

Jászvásár–Botoşani

A visszavágókból idén még kilenc fordulót lebonyolítanak, négy forduló marad 2020-ra. Utána következik a rájátszás, amelyben az 1–6. helyezett csapatok a bajnoki címért és a nemzetközi kupaszereplésért, a 7–14. helyezettek pedig a kiesés elkerüléséért játszanak.

A találkozókat élőben közvetítik a Look Plus/Look Sport, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadók.

EZ ÉRDEKELHETI
SPORT ROVAT CIKKEI

ROPOGÓS ROPOGÓS

Hamarosan visszaföldelik a Híd utcai ...
VIDEÓ - Utolsó útjára kísérték ...
Modellválasztás

NÉPSZERŰ NÉPSZERŰ