A labdarúgó I. liga alapszakasza (2020)
Vissza

A labdarúgó I. liga alapszakasza (2020)

A hétvégén indul a 2020–2021-es idény a román labdarúgó élvonalban.

Az 1. forduló programja (a találkozókat élőben közvetíti a Look tv, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Pénteken: • Piteşti-i Argeş FC–Botoşani-i FC (18.15-kor). Szombaton: • Konstancai Viitorul–Aradi UTA (15.30-kor) • Sepsiszentgyörgyi Sepsi–Krajovai Universitatea FC (18 órakor) • Gyurgyevói/Giurgiui Astra–FCSB (21 órakor). Vasárnap: • Jászvásári Iaşi-i Politechnika–Târgoviştei Chindia (16 órakor) • Clinceni-i Academica–Kolozsvári CFR 1907 (18 órakor). Hétfőn: • Voluntari-i FC–Medgyesi Gázmetán (18 órakor) • Bukaresti Dinamó–Nagyszebeni AFC Hermannstadt (21 órakor).

A tervezett további program:

2. forduló (augusztus 29.)

Gázmetán–Argeş

UTA–Voluntari

Hermannstadt–Clinceni

Kv. CFR 1907–Sepsi

Botoşani–Jászvásár

Krajova–Astra

FCSB–Viitorul

Chindia–Dinamó

3. forduló (szeptember 12.)

Clinceni–Chindia

Dinamó–Botoşani

Jászvásár–Gázmetán

Argeş–UTA

Voluntari–FCSB

Viitorul–Krajova

Astra–Sepsi

Kv. CFR 1907–Hermannstadt

4. forduló (szeptember 19.)

Botoşani–Clinceni

Gázmetán–Dinamó

UTA–Jászvásár

FCSB–Argeş

Krajova–Voluntari

Sepsi–Viitorul

Chindia–Hermannstadt

Astra–Kv. CFR 1907

5. forduló (szeptember 26.)

Clinceni–Gázmetán

Dinamó–UTA

Jászvásár–FCSB

Argeş–Krajova

Voluntari–Sepsi

Hermannstadt–Botoşani

Viitorul–Astra

Kv. CFR 1907–Chindia

6. forduló (október 3.)

UTA–Clinceni

FCSB–Dinamó

Krajova–Jászvásár

Sepsi–Argeş

Gázmetán–Hermannstadt

Astra–Voluntari

Botoşani–Chindia

Viitorul–Kv. CFR 1907

7. forduló (október 17.)

Clinceni–FCSB

Dinamó–Krajova

Jászvásár–Sepsi

Hermannstadt–UTA

Argeş–Astra

Chindia–Gázmetán

Voluntari–Viitorul

Kv. CFR 1907–Botoşani

8. forduló (október 24.)

Krajova–Clinceni

Sepsi–Dinamó

FCSB–Hermannstadt

Astra–Jászvásár

UTA–Chindia

Viitorul–Argeş

Gázmetán–Botoşani

Voluntari–Kv. CFR 1907

9. forduló (október 31.)

Clinceni–Sepsi

Hermannstadt–Krajova

Dinamó–Astra

Chindia–FCSB

Jászvásár–Viitorul

Botoşani–UTA

Argeş–Voluntari

Kv. CFR 1907–Gázmetán

10. forduló (november 7.)

Astra–Clinceni

Sepsi–Hermannstadt

Krajova–Chindia

Viitorul–Dinamó

FCSB–Botoşani

Voluntari–Jászvásár

UTA–Gázmetán

Argeş–Kv. CFR 1907

11. forduló (november 21.)

Clinceni–Viitorul

Hermannstadt–Astra

Chindia–Sepsi

Botoşani–Krajova

Dinamó–Voluntari

Gázmetán–FCSB

Jászvásár–Argeş

Kv. CFR 1907–UTA

12. forduló (december 5.)

Voluntari–Clinceni

Viitorul–Hermannstadt

Astra–Chindia

Sepsi–Botoşani

Krajova–Gázmetán

Argeş–Dinamó

FCSB–UTA

Jászvásár–Kv. CFR 1907

13. forduló (december 12.)

Clinceni–Argeş

Hermannstadt–Voluntari

Chindia–Viitorul

Botoşani–Astra

Gázmetán–Sepsi

UTA–Krajova

Dinamó–Jászvásár

Kv. CFR 1907–FCSB

14. forduló (december 15.)

Jászvásár–Clinceni

Argeş–Hermannstadt

Voluntari–Chindia

Viitorul–Botoşani

Astra–Gázmetán

Sepsi–UTA

Krajova–FCSB

Dinamó–Kv. CFR 1907

15. forduló (december 19.)

Clinceni–Dinamó

Hermannstadt–Jászvásár

Chindia–Argeş

Botoşani–Voluntari

Gázmetán–Viitorul

UTA–Astra

FCSB–Sepsi

Kv. CFR 1907–Krajova


EZ ÉRDEKELHETI
SPORT ROVAT CIKKEI

ROPOGÓS ROPOGÓS

Online filmekkel ünnepel a Művész mozi
Házhoz jön a Filmtettfeszt
Vasárnap lesz a Pilátus című film ...

NÉPSZERŰ NÉPSZERŰ