Semmit sem mutatott, kikapott a CFR a Malmötől

Nem sikerült a Kolozsvári CFR idei bemutatkozása az európai porondon: a román bajnok hazai pályán 0–1 arányú vereséget szenvedett a svéd Malmö együttesétől a Bajnokok Ligája selejtezőinek második fordulójában.

Eduard Iordănescu legénysége egyáltalán nem volt meggyőző a saját közönsége előtt, igazán nagy helyzetről nem is beszélhetünk: egyetlen lövés sem találta el az ellenfél kapujának felületét. A csapat feszülten, megilletődve, hibát hibára halmozva játszott, s bár a svédek sem sziporkáztak, mégis sikerült győzniük, miután az első félidő hosszabbításában egy eladott labdával indított akcióból bevették a félszeg Arlauskis kapuját.

Az egy hét múlva esedékes visszavágó elméletileg nyitott, gyakorlatilag a CFR ilyen játékkal esélytelen – a hazai szurkolók a lefújás előtt kezdtek elszállingózni a lelátókról.