II. liga: csíki remi a sereghajtó ellen

A labdarúgó másodosztály 10. fordulójából a vendégek koronavírusos esete miatt elhalasztott találkozón 1–1-re végzett az FK Csíkszereda és a Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrok.

A 77. percben az argentin Juan Bauza ellen Constantin Grecu szabálytalankodott a büntetőterületen belül, és a fővárosi Cristina Mariana Trandafir játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Claudiu Apró értékesítette. A következő percben viszont már egyenlítettek is a Gorj megyeiek, a belga idegenlégiós Martin Remacle távoli bombája meglepte a kapujától távolabb álló Ribánszki László kapust.

Eredmény, II. liga, alapszakasz, pótlás a 10. fordulóból: • FK Csíkszereda–Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrok 1–1 (gól: Claudiu Apró – 77. perc, 11 m, illetve Martin Remacle – 78. perc).

A 12. fordulót több napra osztották szét.

A tervezett program (a meccsek javarészt 11 órakor kezdődnek, az ettől eltérő időpontokat közöljük, utóbbi találkozókat élőben közvetíti a Look Sport, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Pénteken: • Călăraşi-i Dunărea–Turnu Măgurele-i Turris-Oltul (19.30-kor). Szombaton: • Lénárdfalvi ACSF–Szloboziai Unirea • Szlatinai MSC–Bukaresti Metaloglobus • Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Jövő Pandúrok–Pandúrok • Csíkszereda–Chiajnai Concordia • Temesvári Ripensia–Mioveni-i SK • Resicabányai MSC–Kolozsvári U FC (14.30-kor). Vasárnap: • Bukaresti Rapid–Konstancai Farul (14.30-kor) • Krajovai U 1948–Bodzavásári/Buzăui Gloria MSC (19 órakor). Szerdán: • Ploieşti-i Petrolul–Bákói Aerostar (19 órakor) A Temesvári ASU Politechnika szabadnapos lesz.

Az állás: 1. Krajovai U 1948 22 pont/10 mérkőzés, 2. Călăraşi 20/10 (15–10), 3. 3 ASU Poli 20/11 (11–7), 4. Metaloglobus 19/11, 5. Petrolul 17/10 (18–8), 6. KV. U FC 17/9 (13–6), …, 15. Csíkszereda 12/10, …, 21. Pandúrok 4/11.