Betano I. liga: hajrá előtt
Vissza

Szerdán este egy mérkőzést játszottak a román élvonal rájátszásában, az alsóházban némi meglepetésre vendéggyőzelem született.

Végeredmény: • Botoşani-i FC–Chiajnai Concordia 0–1 (gól: Paul Batin – 19. perc; kiállítva: Tha'er Bawab – 16. perc, Concordia; a mérkőzést a nagykárolyi Kovács István vezette). A 10. forduló zárómérkőzése, a Medgyesi Gázmetán–Voluntari-i FC összecsapás lapzárta után végződött.

Az alsóház (7–14. hely) 11. fordulóját péntektől hétfőig rendezik (a meccseket élőben közvetíti a Look Plus/Look tv, a DigiSport1 és a Telekom Sport1 tévéadó).

A program:

Pénteken: • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Bukaresti Juventus (18 órakor). Szombaton:  • Concordia–Bukaresti Dinamó (21.45-kor). Vasárnap: Voluntari–Botoşani (17 órakor). Hétfőn: • Temesvári ACS Poli–Gázmetán (20.45-kor). Az állás: 1. Dinamó 44 pont/10 mérkőzés, 2. Botoşani 32/10, 3. Sepsi 29/10, 4. Concordia 26/10, 5. Voluntari 24/9, 6. Gázmetán 22/9 (13–12), 7. ACS Poli 22/10 (8–13), 8. Buk. Juventus 16/10.A felsőházban (1–6. hely) egyetlen forduló van hátra, a rájátszás 10. játéknapjának minden mérkőzése egységesen vasárnap 20.45 órakor kezdődik, a már említett tévéadók felváltva közvetítenek élőben.

A program: • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–Krajovai Universitatea SK • Kolozsvári CFR 1907–Konstancai Viitorul (Dr. Constantin Rădulescu Stadion) • FCSB–Gyurgyevói/Giurgiui Astra.

A táblázaton kilenc mérkőzés után: 1. KV. CFR 1907 47 PONT, 2. FCSB 46, 3. Viitorul 35 (13–10), 4. Krajova 35 (8–9), 5. Astra 33, 6. Jászvásár 24.