III. liga – 21. forduló: Pontot rabolt az Egyesülés Radnóton

Megtört a jég, sorozatban elszenvedett 12 (!) vereség után, a harmadosztály 21. fordulójában, végre nem kapott ki a Dési Egyesülés labdarúgócsapata: Radnóti SK–Dési Egyesülés 0–0.

A Maros megyei Cornel Orza Stadionban rendezett mérkőzésen már jobban szerepeltek a Szamos mentiek, kezd meglátszani a tapasztalt Mircea Bolba szatmárnémeti edző munkája. Érdekesség, a désiek utolsó győzelme éppen a Radnóti SK ellen történt 2017. szeptember 30-án!? Azóta vereséget vereség után szenvedtek az Egyesülés labdarúgói. A Maros megyei településen közel álltak a győzelemhez a désiek, hiszen az összecsapás utolsó percében Florin Blaj meglógott egyes-egyedül, de nem sikerült a hazaiak kapujába küldeni a labdát.

További eredmények: • Vidombáki Jövő–Kolozsvári U FC 0–3 (játék nélkül) • Gyulafehérvári Egyesülés–Kolozsvári CFR II. 3–2 (Ciprian Selagea – 45. + 1., 11 m, Claudiu Davidaş – 52. és Andrei David – 74. perc, Marius Coman – 20. és Kereki Mihály – 90. perc) • Kolozsvári Egészség–Tasnádi Egyesülés 6–0 (Sebastian Indreica – 13., Cosmin Tilincă 2 – 19. és 52., Andrei Ceaca 2 – 37. és 45. + 1., továbbá Daniel Bria – 67. perc) • Kudzsiri Kohász–Magyarigeni Teljesítmény 3–1 (Andrei Făgărăşanu 2 – 15. és 71. perc, valamint Tudor Şaucă – 90. perc, illetve Claudiu Oara – 74. perc, 11 m) • Lénárdfalvi ACSF–Szászrégeni Lendület 2–2 (Daniel Mih 2 – 41. és 57. perc, Bogdan Stavilă – 11. és Adrian Luca – 55. perc) • Medgyesi Gázmetán II–Alsógáldi Ipar 0–2 (Flaviu Baghiu – 69. és Silviu Haiduc – 78. perc). Az FC Felek szabadnapos volt. A sorrend:

15.    Vidombák  19     1       0       18     15–74         3

Április 10-én, kedden 17 órakor a CMC-pályán, nézők nélkül pótolják a CFR II–U FC találkozót a 16. fordulóból.