Betano I. liga: hétközi forduló következik

A román labdarúgó élvonal 17. fordulója hétfőn zárult, a ködös időben a Marin Anastasovici Stadionban rendezett összecsapás döntetlennel végződött.

Eredmény: • Gyurgyevói/Giurgiu Astra–Botoşani-i FC 1–1 (gól: Claudiu Belu – 74. perc, illetve Andrei Burcă – 55. perc).

A sorozat hétközi fordulóval folytatódik, a 18. játéknap mérkőzései már meg is kezdődtek a Voluntari-i FC–Nagyszebeni AFC Hermannstadt és a Bukaresti Dinamó–Kolozsvári CFR 1907 találkozókkal.

A további program (a találkozókat élőben közvetíti a Look Sport/Look Plus, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Szerdán: • Medgyesi Gázmetán–Konstancai Viitorul (17.30-kor) • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–FCSB (20 órakor). Csütörtökön: • Călăraşi-i Dunărea–Astra (14 órakor) • Botoşani–Jászvásári/Iaşi-i Politechnika (17 órakor) • Chiajnai Concordia–Krajovai Universitatea SK (20 órakor). Az állás 17 forduló után:1.      Kv. CFR     17     10     6       1       27–10         36

2.      FCSB         17     10     4       3       33–17         34

3.      Viitorul      17     10     2       5       23–17         32

4.      Krajova      17     8       5       4       29–14         29

5.      Gázm.         17     7       5       5       19–20         26

6.      Sepsi          17     6       6       5       19–16         24

7.      Astra          17     5       6       6       18–16         21

8.      Hermann.   17     6       3       8       18–19         21

9.      Botoşani     17     4       8       5       22–25         20