U FC: továbbjutás a Román Kupában

A labdarúgó Román Kupa negyedik fordulójában egyetlen Kolozs megyei együttes volt érdekelt, a Kolozsvári U FC a Lénárdfalvi ACSF otthonában 3–1-es eredménnyel küzdötte ki a továbbjutást.

A Máramaros megyei együttes már a 12. percben hátrányba került, Marius Coman volt eredményes (0–1). Kilenc perc múlva viszont egyenlítettek a házigazdák Romario Rus révén (1–1). A hajrában sűrűsödtek az események: a szünetben csereként beállt Rareş Takacs gyors egymásutánban két sárga lap kapott a nagykárolyi Kovács Szabolcs játékvezetőtől, az emberhátrányba került egyetemisták azonban így is két gólt lőttek: a 77. percben Coman duplázott (1–2), majd a 93. percben Octavian Ursu beállította az 1–3-as végeredményt.

Adrian Falub kezdőtizenegye: Dur-Bozoancă – Căpuşă, Kosznics, Andrei Cordoş, Taub, Gab. Giurgiu, Greu, G. Florescu, Ursu, Cr. Ene, M. Coman.

Az 5. fordulóban az élvonalbeli együttesek is bekapcsolódnak a sorozatba.