Ők a Zrínyi Ilona matekverseny legügyesebbjei Kolozs megyében és Nagyenyeden
Vissza

Ők a Zrínyi Ilona matekverseny legügyesebbjei Kolozs megyében és Nagyenyeden

A 2019. február 15-én megrendezett Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján résztvevők közül az alábbi diákok kaptak jutalmat.

2. osztály: I. díj: Felszegi Imre (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), II. díj: Csüdöm Adrienn (Bánffyhunyad), III. díj: Alakhras Hamude-Edvin (Báthory-líceum), dicséret: Benő Mátyás, Fodor Éva, Balog Eszter (mindhárman a Báthory-líceumból), Szabó Dóra (JZsUK), Bogdán István (Báthory-líceum), Lőrincz Áron (O. Ghibu-líceum), Lengyel Erzsébet-Ildikó (Szék), Kovrig Botond (Református Tálentum Iskola).

3. osztály: I. díj: Székely Áron (N. Titulescu Iskola), II. díj: Apró Péter (Református Tálentum Iskola), III. díj: Gerendi Emma (JZsUK), dicséret: Gombos Domokos (JZsUK), Márton Balázs (N. Titulescu Iskola), Ciotlaus Anna (Zenelíceum), Madarász-Kovács András (Apáczai-líceum), Fülöp Gellért, Murgu Ákos (Báthory-líceum), Goga Máté, Varga Vivien Hanna (JZsUK).

4. osztály: I. díj: Szászkay Miklós (Báthory-líceum), II. díj: Márton Ágnes (Báthory-líceum), III. díj: Bibza Boldizsár (Báthory-líceum), dicséret: Jakab-Pali Roland-Péter (JZsUK), Orbán Dalma Johanna (Apáczai-líceum), Gál-Bancsi Etelka (N. Titulescu Iskola), Iaskó Márk Apor, Ruff Brigitta (Báthory-líceum), Lukács Szonja, Tóbiás Attila István (JZsUK), Szász Tekla (Zenelíceum).

5. osztály: I. díj: Szántó Ábel (Báthory-líceum), II. díj: Weisz Fruzsina (Báthory-líceum), III. díj: Koncz Gergely (Református Tálentum Iskola), dicséret: Mikó Lenke (JZsUK), Kun Brigitta Boglárka (Apáczai-líceum), Rácz Gábor, Lőrincz László, Rácz Mózes, Kelemen Karen (JZsUK), Szőcs Brigitta (Református Tálentum Iskola), Jakab-Medvéssi Eszter (Apáczai-líceum), Kántor András (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), Ruzsa Csanád (Báthory-líceum).

6. osztály: I. díj: Sógor Dénes (Zenelíceum), II. díj: Ferenczi Zsolt (JZsUK), III. díj: Zsoldos Szabolcs (Szék), dicséret: Tőtős Artúr, Turós Anna, Csorba Péter, Tasnádi Balázs (JZsUK), Pozsár Bernát-Gábriel (Református Tálentum Iskola), Gábor Farkas Ferenc (Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed), Bíró Zsuzsa (Báthory-líceum), Benedek Obed (Magyarlóna), Blanár Ákos (Református Kollégium), Péntek Anita Gabriella (Körösfő).

7. osztály: I. díj: Durugy Attila (Jósika-líceum, Torda), II. díj: Pálfi Kincső Bernadett (Aranyosgyéres), III. díj: Balla Brigitta Renáta (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), dicséret: Debreczeni Csongor (Báthory-líceum), Albert Boglárka (Református Tálentum Iskola), Ilyés Laura Gabriella (N. Titulescu Iskola), Jakab-Gyík Dorottya (Báthory-líceum), Zágoni Dorottya (Református Tálentum Iskola), Csordás Hunor (Báthory-líceum), Tövisi Timea (Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed), Kolcsár Evelin (JZsUK), Reman Andrea, Gál Péter (Báthory-líceum).

8. osztály: I. díj: Ferencz Péter (Bálványosváralja), II. díj: Tasnádi Márci (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), III. díj: Fazakas Boglárka (Báthory-líceum), dicséret: Matlák Péter Zsolt (Zenelíceum), Juhász Ákos (JZsUK), Márton Dóra Eszter (Apáczai-líceum), Muresan Larisa Katalin (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), Furu Árpád (JZsUK), Rápolti Eszter (Báthory-líceum), Balázs Hanna Imola (Apáczai-líceum), Kovács Anabell (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), Szallós-Kis Flóra (Brassai-líceum), Szabó Péter (JZsUK).

9. osztály: I. díj: László Botond (JZsUK), II. díj: László Tamás (JZsUK), III. díj: Bándi Áron (Báthory-líceum), dicséret: Máté Ditmár (Jósika-líceum, Torda), Pap Róbert (Kemény Zsigmond Elméleti Líceum, Szamosújvár), Pop Norbert (JZsUK), Balogh Efraim (Báthory-líceum), Katona Márk (JZsUK), Gyurka Krisztián (Apáczai-líceum), Fina Ágota Enikő, Puskás Réka (Báthory-líceum).

10. osztály: I. díj: Sógor Bence (Báthory-líceum), II. díj: Fogarasi András (Apáczai-líceum), III. díj: Bíró Mátyás Péter (Báthory-líceum), dicséret: Orbán Emese Enikő, Lőrinczi Réka, Szabó Loránd (Báthory-líceum), Tussai Kázmér Zoltán (JZsUK), Újvári Rhona (Apáczai-líceum), Laping Miklós József (JZsUK), Simon Zoltán (Apáczai-líceum), Császár Mózes (Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed), Borzási Emil (JZsUK).

11. osztály: I. díj: Kundi Ilona (Apáczai-líceum), II. díj: Fazekas Gergő (Báthory-líceum), III. díj: Veres Noémi (Báthory-líceum), dicséret: Bálint Roland (JZsUK), Kovács Dávid (Báthory-líceum), Pulbere Dávid (Báthory-líceum), Péntek Kincső Virág (Bánffyhunyad), Simon Katalin, Bíró Dániel, Sallai Márk (Báthory-líceum).

12. osztály: I. díj: Fazakas Borbála (Báthory-líceum), II. díj: Garfield Adrienne (JZsUK), III. díj: Füstös Ferenc (Báthory-líceum), dicséret: Tőkés Tímea (JZsUK), Németh Raymond (Báthory-líceum), Tordai-Soós Anna (Apáczai-líceum), Décsei Barbara (Brassai-líceum), Ambrus Arianna, Tănase Renáta (Apáczai-líceum), Péntek Alíz (JZsUK).

Az országos döntőre április 12–14. között kerül sor Szombathelyen, Kolozs megyét 16 tanuló képviseli.

Fotó: A díjazott hatodikosok/Facebook


EZ ÉRDEKELHETI
KÖZHÍR ROVAT CIKKEI

ROPOGÓS ROPOGÓS

Tudor Giurgiu-premierrel indít a TIFF
Huszonöt létszámos osztályokat akar az ...
Sírokat gyaláztak meg a zilahi ...

NÉPSZERŰ NÉPSZERŰ