Labdarúgó I. liga, alapszakasz, 2. forduló: vendégek napja

A román labdarúgó élvonal alapszakasza 2. fordulójának félidejében mind a négy találkozót a vendégek nyerték.

Így történt ez Călăraşi-ban is, ahol a Clinceni-i Academica a Kolozsvári CFR 1907 csapatát fogadta.Eredmények: • Piteşti-i Argeş FC–Aradi UTA 0–1 (gól: Filip Dangubics – 4. perc) • Mioveni-i SK–Bukaresti Rapid 0–2 (Dragoş Grigore – 42. és Adrian Bălan – 55. perc) • Voluntari-i FC–Botoşani-i FC 0–1 (Mihai Roman – 70. perc) • Clinceni-i Academica–Kolozsvári CFR 1907 1–2 (Juan Bautista Cascini – 69. perc, 11 m, illetve Claudiu Petrila – 61. és Iasmin Latovlevici – 87. perc). A forduló többi mérkőzése, vasárnap este: Konstancai Farul–Medgyesi Gázmetán és FCSB–Krajovai Universitatea FC; hétfőn 18.30-kor: Târgoviştei Chindia–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK; 21.30-kor: Krajovai U 1948–Bukaresti Dinamó. Az ideiglenes állás: 1. Rapid 6 pont/2 mérkőzés (3–0), 2. KV. CFR 1907 6/2 (5–3), 3. Botoşani és UTA 4–4/2–2 (egyaránt 1–0-s gólarány), 5. Sepsi 3/1 (2–0), 6. Dinamó 3/1 (3–2).