Edi Iordănescu második CFR-kalandja következik

A Kolozsvári CFR 1907 labdarúgó bajnokcsapata Dan Petrescu távozása után megegyezett Edi Iordănescu edzővel.

A szerdától már Kolozsvárott tárgyaló 42 esztendős mester 2018-ban már irányította a vasutasokat, de csak három hivatalos találkozón szerepelt (az elsőn Szuperkupa-győzelmet ért el csapata 1–0-s győzelemmel a Krajovai Universitateával, az egyetlen bajnokin 1–1-es remit ért el a Botoşani-i FC-vel, végül a BL-selejtezőn szintén hazai pályán 1–0-ra kikapott a svéd FF Malmőtől). A legendás Anghel Iordănescu fia a jelek szerint másfél évre kötelezte el magát egyéves hosszabbítási lehetőséggel, célkitűzése ugyanaz mint elődjéé: újabb bajnoki címvédés és európai kupaszereplés. Iordănescu Jr. edzette még ügyvezetőként és másodedzőként az FCSB-t és a Vászlói/Vaslui-i Sporting Juniorult, tovább irányította a Marosvásárhelyi HSK-t, a Zsilvásárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrokat, a bolgár CSZKA Szófiát, a Gyurgyevói/Giurgiui Astrát és legutóbb pedig a Medgyesi Gázmetánt.Borítókép: Marian Copilu elnök és Edward Iordănescu