Zárás a IV. ligában

A Kolozs megyei labdarúgó negyedosztályban hétközi fordulóval zárultak a küzdelmek. A 30. játéknapon az előrehozott és a játék nélkül rendezett mérkőzéseket leszámítva hat pályán játszottak mérkőzést, de két helyen is idejekorán véget ért a meccs.

Alsódetrehemben, ahol a helyi Egyesülés a Dési CFR-t fogadta, mindössze 20 perc után lefújta a játékvezető a találkozót, ugyanis a vendégek mindössze hét játékossal érkeztek, s egyikük megsérült. A szabályok értelmében pedig a bíró véget vetett a találkozónak, amelyen az addig jegyzett 4–0-s hazai vezetést könyvelték el. Bonchidán, ahol a Szamosújvári Olimpia Atletic számított házigazdának a Gyalui Szamos ellenében, 52 perc után történt ugyanez, ott a 8–1-es állás számít végeredménynek (Bondor mesterhármast ért el). A gyaluiak csak ifi játékosokat neveztek a meccsre.

További eredmények: • Tordaszentmihályi Aranyos–Aranyosgyéresi MSC 3–4 • Nagyiklódi Egyesülés–Tordai Üveg Aranyos 0–3 • Apahidai Sporting–Szászfenesi SK 1–1 • Szamosújvárnémeti Sas–Déscichegyi SE 4–2.

A végeredmény: 1. Üveg Aranyos 84 pont – III. ligás osztályozóra készülhet, 2. Szászfenes 69, 3. Olimpia Atletic 64, 4. Alsódetrehem 60, 5. Aranyos 58, 6. Nagyiklód 56, 7. Kolozsvári U FC II. 55, 8. Apahida 54, 9. Aranyosgyéres 44, 10. Szamosújvárnémeti 35, 11. Déscichegy 26, 12. Szamosújvári Armenopolis 25, 13. Gyalu 25, 14. Dési CFR 17, 15. Erdőfeleki Jövő 13, 16. Kolozsvári Mihai Georgescu Jövő 2 – visszalépett. Azonos pontszám esetén az egymás elleni mérkőzések rangsoroltak.