Vb-2018: A program időrendben
Vissza

Vb-2018: A program időrendben

Csütörtökön megkezdődik az oroszországi labdarúgó-világbajnokság, amelynek mérkőzéseit az m4sport és az m4sport.hu is élőben közvetíti (valószínűleg geokódolással). Romániában az RTV1-en és az RTV1 HD-n követhető élőben a sorozat, az RTV2-n is közvetítenek mérkőzést a csoportkör utolsó fordulójában, amikor két meccs is van azonos időpontban.

A csoportkör 48 összecsapása után az egyenes kieséses szakaszban 14 meccset játszanak, a bronzmérkőzéssel és a döntővel együtt összesen 64 találkozót rendeznek június 14. és július 15. között.

A XXI., oroszországi labdarúgó-világbajnokság menetrendje, időrendben közép-európai idő szerint:

Június 14., csütörtök:

A-csoport: Oroszország–Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 18 óra.

Június 15., péntek:

A-csoport: Egyiptom–Uruguay, Jekatyerinburg 15 óra.

B-csoport: Marokkó–Irán, Szentpétervár 18 óra.

B-csoport: Portugália–Spanyolország, Szocsi 21 óra.

Június 16., szombat:

C-csoport: Franciaország–Ausztrália, Kazany 13 óra.

D-csoport: Argentína–Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 16 óra.

C-csoport: Peru–Dánia, Szaranszk 19 óra.

D-csoport: Horvátország–Nigéria, Kalinyingrád 22 óra.

Június 17., vasárnap:

E-csoport: Costa Rica–Szerbia, Szamara 15 óra.

F-csoport: Németország–Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 18 óra.

E-csoport: Brazília–Svájc, Rosztov 21 óra.

Június 18., hétfő:

F-csoport: Svédország–Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 15 óra.

G-csoport: Belgium–Panama, Szocsi 18 óra.

G-csoport: Tunézia–Anglia, Volgográd 21 óra.

Június 19., kedd:

H-csoport: Lengyelország–Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 15 óra.

H-csoport: Kolumbia–Japán, Szaranszk 18 óra.

A-csoport: Oroszország–Egyiptom, Szentpétervár 21 óra.

Június 20., szerda:

B-csoport: Portugália–Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 15 óra.

A-csoport: Uruguay–Szaúd-Arábia, Rosztov 18 óra.

B-csoport: Irán–Spanyolország, Kazany 21 óra.

Június 21., csütörtök:

C-csoport: Franciaország–Peru, Jekatyerinburg 15 óra.

C-csoport: Dánia–Ausztrália, Szamara 18 óra.

D-csoport: Argentína–Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 21 óra.

Június 22., péntek:

E-csoport: Brazília–Costa Rica, Szentpétervár 15 óra.

D-csoport: Nigéria–Izland, Volgográd 18 óra.

E-csoport: Szerbia–Svájc, Kalinyingrád 21 óra.

Június 23., szombat:

G-csoport: Belgium–Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 15 óra.

F-csoport: Németország–Svédország, Szocsi 18 óra.

F-csoport: Koreai Köztársaság–Mexikó, Rosztov 21 óra.

Június 24., vasárnap:

G-csoport: Anglia–Panama, Nyizsnyij Novgorod 15 óra.

H-csoport: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 18 óra.

H-csoport: Lengyelország–Kolumbia, Kazany 21 óra.

Június 25., hétfő:

A-csoport: Uruguay–Oroszország, Szamara 17 óra.

A-csoport: Szaúd-Arábia–Egyiptom, Volgográd 17 óra.

B-csoport: Spanyolország–Marokkó, Kalinyingrád 21 óra.

B-csoport: Irán–Portugália, Szaranszk 21 óra.

Június 26., kedd:

C-csoport: Dánia–Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17 óra.

C-csoport: Ausztrália–Peru, Szocsi 17 óra.

D-csoport: Izland–Horvátország, Rosztov 21 óra.

D-csoport: Nigéria–Argentína, Szentpétervár 21 óra.

Június 27., szerda:

F-csoport: Mexikó–Svédország, Jekatyerinburg 17 óra.

F-csoport: Koreai Köztársaság–Németország, Kazany 17 óra.

E-csoport: Szerbia–Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 21 óra.

E-csoport: Svájc–Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 21 óra.

Június 28., csütörtök:

H-csoport: Szenegál–Kolumbia, Szamara 17 óra.

H-csoport: Japán–Lengyelország, Volgográd 17 óra.

G-csoport: Anglia–Belgium, Kalinyingrád 21 óra.

G-csoport: Panama–Tunézia, Szaranszk 21 óra.

 

Nyolcaddöntők:

Június 30., szombat:

C1–D2, Kazany 17 óra.

A1–B2, Szocsi 21 óra.

Július 1., vasárnap:

B1–A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17 óra.

D1–C2, Nyizsnyij Novgorod 21 óra.

Július 2., hétfő:

E1–F2, Szamara 17 óra.

G1–H2, Rosztov 21 óra.

Július 3., kedd.:

F1–E2, Szentpétervár 17 óra.

H1–G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 21 óra.

 

Negyeddöntők:

Július 6., péntek:

A1/B2–C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 17 óra. (1.)

E1/F2–G1/H2, Kazany 21 óra. (2.)

Július 7., szombat:

F1/E2–H1/G2, Szamara 17 óra. (3.)

B1/A2–D1/C2, Szocsi 21 óra. (4.)

Elődöntők:

Július 10., kedd:

1. negyeddöntő győztese–2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 21 óra.

Július 11., szerda:

4. negyeddöntő győztese–3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 21 óra.

A 3. helyért:

Július 14., szombat: az elődöntők vesztesei, Szentpétervár 17 óra.

Döntő:

Július 15., vasárnap: az elődöntők győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 18 óra.

EZ ÉRDEKELHETI
SPORT ROVAT CIKKEI

ROPOGÓS ROPOGÓS

Catherine Deneuve 75 éves
Donald Trump: a kongresszus is részt ...
Díjkiosztóval ért véget a XVII. Puck ...

NÉPSZERŰ NÉPSZERŰ