STOCKHOLMI TENISZTORNA: FUCSOVICS KIKAPOTT A FŐTÁBLA ELSŐ FORDULÓJÁBAN

Fucsovics Márton a főtábla első fordulójában búcsúzott kedden az 589 ezer euró összdíjazású stockholmi keménypályás férfi tenisztornán. A világranglistán 103. magyar játékos – aki a selejtezőből jutott el idáig – a dél-koreai Csang Hje On (54.) elleni összecsapáson mindössze öt játékot nyert.

Eredmény, 1. forduló (a 16 közé jutásért): Csang Hje On (dél-koreai)–Fucsovics 6:3, 6:2.

LABDARÚGÓ NB I.: A VASAS NYERTE A PÓTOLT MÉRKŐZÉST

A Budapesti Vasas egy góllal legyőzte a Haladás csapatát a labdarúgó OTP Bank Liga tizedik fordulójának félbeszakadt és kedden újrajátszott mérkőzésén, a Szusza Ferenc Stadionban. A mérkőzést eredetileg szeptember 23-án rendezték, de a 22. percben a világítás meghibásodása miatt félbeszakadt, és egy óra várakozás után sem lehetett folytatni.

Eredmény: • Budapesti Vasas FC–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1–0 (gól: Gaál Bálint – 29. perc).

Ezzel a Vasas a címvédő Budapesti Honvédot megelőzve feljött a negyedik helyre a tabellán. Vereségük miatt a szombathelyiek nem tudtak elmozdulni a veszélyzónából, továbbra is csak egy ponttal előzik meg a kieső helyen álló Mezőkövesd Zsóry FC-t.

Az állás 12 forduló után: 1. Székesfehérvári Videoton FC 25 pont, 2. Ferencvárosi TC 23, 3. Debreceni VSC 21, 4. Vasas 19 (6 győzelem), 5. Honvéd (5), 6. Paks 17, …, 10. Haladás 10.