Rajtolt a magyar NB I.

A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es idényének első, szombati játéknapja 3,5-es gólátlagot hozott.

Az új szezon első meccsén, a Puskás Akadémia–Debrecen találkozón csupán egy találat született, este azonban Kispesten öt, Mezőkövesden, valamint a felcsúti MOL Vidi FC-Kisvárda mérkőzésen pedig négy-négy gól esett.Eredmények, OTP Bank Liga, 1. forduló: • Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC 0–1 (gól: Ezequiel Calvente – 77. perc) • MOL Vidi FC–Kisvárda Master Good FC 4–0 (Danko Lazovics – 16., Marko Scsepovics – 36., Juhász Roland – 44. és Stefan Scsepovics – 92. perc; kiállítva: Vári Barnabás – 12. perc, Kisvárda; M. Scsepovics a 12. percben 11-est hibázott) – mindkét mérkőzést Felcsúton játszották • Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC 3–1 (Sztefan Drazics – 30., Szalai Attila – 38. és Cseri Tamás 80. perc, illetve Kulcsár Dávid – 33. perc) • Budapesti Honvéd–Szombathelyi Swietelsky Haladás 3–2 (Danilo Cirino de Oliveira – 38., Djordje Kamber – 67. és Lukács Dániel – 76. perc, illetve Priskin Tamás – 45. és Funsho Bamgboye – 80. perc; kiállítva: Priskin – 81. perc) • Ferencvárosi Torna Club–Diósgyőri VTK 4–1 (Tamás Márk – 14., öngól, Marcel Heister – 25., valamint Varga Roland 2 – 45. + 2. és 68. perc, illetve Bacsa Patrik – 45. perc; a 45. + 3. percben Varga R. 11-est hibázott) • Újpest FC–Budapesti MTK 0–2 (Lencse László – 26. és Kanta József – 93. perc, 11 m; kiállítva: Branko Pauljevics – 60. és Balázs Benjámin – 91. perc).