Premier League: állandó menetben

Sorozatban harmadik mérkőzését nyerte meg a Manchester United, amely az angol labdarúgó-bajnokság, a Premier League huszadik fordulójának zárómeccsén házigazdaként 4–1-re verte az AFC Bournemouth csapatát.

A hazai együttesben a világbajnok Paul Pogba két gólt szerzett, mellette Marcus Rashford volt eredményes, majd a második félidőben éppen a helyére beállt Romelu Lukaku is betalált. A United az elefántcsontparti Eric Bailly kiállítása miatt az utolsó tíz percben emberhátrányban játszott. Ez volt a menesztett José Mourinho helyére az idény végéig ideiglenesen kinevezett vezetőedző, Ole Gunnar Solskjaer harmadik mérkőzése a csapat kispadján: irányításával a manchesteriek kilenc pontot szereztek, gólkülönbségük pedig 12–3.

A 21. játéknapot pedig már kedden megkezdték, szerdára hat, csütörtökre egy mérkőzés maradt.

Eredmények, 20. forduló: • FC Liverpool–Arsenal 5–1 (!) • Tottenham Hotspur–Wolverhampton Wanderers 1–3 • Brighton & Hove Albion–Everton 1–0 (a házigazdáknál a román válogatott csatár, Florin Andone kezdőként szerepelt, a 74. percben cserélték le) • Fulham–Huddersfield Town 1–0 • Leicester City–Cardiff City 0–1 • Watford–Newcastle United 1–1 Crystal Palace–Chelsea 0–1 • Burnley–West Ham United 2–0 • Southampton–Manchester City 1–3 • Manchester United–Bournemouth 4–1. 21. forduló: • Cardiff–Tottenham 0–3 • Everton–Leicester 0–1 • Arsenal–Fulham 4–1. Az állás: 1. Liverpool 54 pont/20 mérkőzés, 2. Tottenham 48/21, 3. Man. City 47/20, 4. Chelsea 43/20, 5. Arsenal 41/21, 6. MU 35/20.