Második mérkőzését is megnyerte a CFR

Idei második barátságos mérkőzését is megnyerte a Spanyolországban edzőtáborozó Kolozsvári CFR: 3–1 arányban múlta felül a Bécsi Rapidot.

Az osztrák bajnokság jelenlegi harmadik helyezettje ellen a CFR már a 3. percben betalált Sebastian Mailat révén, aki első gólját szerezte a vasutascsapat színeiben. A szünet után aztán – amikoris a CFR teljesen új felállásban futott ki az öltözőből – az osztrákok hamar egyenlítettek, ám a 78. percben Deac büntetőből ismét vezetéshez juttatta csapatát. A végeredményt a mintegy két hete leigazolt, az első edzőmérkőzésen is eredményes Valentin Costache állította be a 100 perces találkozó 88. percében.

Dan Petrescu a következő felállásban küldte pályára legénységét: Arlauskis – Manea, Luchin, Mureșan, Camora – Hoban, Culio – Nouvier, Omrani, Mailat – Țucudean; a szünet után pályára lépett Vâtcă, Peteleu, Vinicius, Gilvan, Vlad, Coman, Bordeianu, Djokovic, Păun, Deac és Balde.

A vasutasok legközelebb ma játszanak újabb felkészülési mérkőzést, ellenfelük ezúttal a német Borussia Mönchengladbach ifjúsági, pontosabban U23-as együttese lesz.