Magyar NB I., 3. forduló: Két együttes 100%-os

A Ferencvárosi Torna Club után a Budapesti Honvéd is százszázalékos maradt a labdarúgó OTP Bank Liga harmadik fordulóját követően.

A Bozsik Stadion lejátszott találkozón 1–0 arányban győzött a házigazda a Paks ellenében. A kispesti együttes második helyen áll a tabellán, a Fradi jobb gólarányával előzi meg. A Honvéd utolsó tétmérkőzését játszotta a Bozsik Stadionban, amelynek helyére új arénát építenek. A csapat a szezon további részében az MTK stadionjában fogadja majd ellenfeleit.

Az Újpest először nyert a 2018–2019-es idényben, miután a harmadik forduló vasárnapi játéknapján egy góllal legyűrte a vendég Kisvárdát. Az újonc – amelyet Kondás Elemér vezetőedző távozásával egyelőre ideiglenes szakmai stáb irányít – harmadik vereségét szenvedte el.

Vasárnapi eredmények: • Újpest FC–Kisvárda Master Good 1–0 (gól: Alassane Diallo – 66. perc; a 34. perc az újpesti Novothny Soma kihagyott egy 11-est) • Budapesti Honvéd–Paksi FC 1–0 (Danilo Cirino de Oliveira – 48. perc, 11 m; kiállítva: Papp Kristóf – 47. perc, Paks). A tabellán:

1.      FTC           3       3       0       0       11–3 9

2.      Honvéd      3       3       0       0       8–2   9

3.      Debrecen    3       2       1       0       4–1   7

4.      MTK          3       2       0       1       5–5   6

5.      MOL Vidi   2       1       1       0       5–1   4

6.      Mezőköv.   2       1       1       0       4–2   4

7.      Újpest        3       1       1       1       3–4   4

8.      Puskás A.   3       0       1       2       3–5   1