Magyar NB I., 2. forduló: 2–1-es vendégsikerek

A labdarúgó OTP Bank Liga 2. fordulójának szombati játéknapján mindkét mérkőzésen 2–1-es vendégsiker született.

A Mezőkövesd Zsóry FC az újonc Kaposvári Rákóczi FC-t múlta felül, így előbbi 6, utóbbi pedig 0 ponttal áll a tabellán. Az Újpest FC diósgyőri vendégjátéka során győzött, és mindkét csapat 3–3 pontot szerzett eddigi két mérkőzésén.

Eredmények, OTP Bank Liga, 2. forduló: • Kaposvári Rákóczi FC–Mezőkövesd Zsóry FC 1–2 (gól: Nagy Krisztián – 12. perc, illetve Nagy Dániel – 14. és Cseri Tamás – 30. perc) • Diósgyőri VTK–Újpest FC 1–2 (Tajti Mátyás – 37. perc, illetve Zsótér Donát – 14. és Nwobodo Obinna – 48. perc).

Három mérkőzés – Paksi FC–Budapesti Honvéd, Puskás Akadémia FC–Székesfehérvári MOL Fehérvár FC és Debreceni VSC–Kisvárda Master Good – vasárnap, lapzárta után ért véget. A Zalaegerszegi TE FC–Ferencvárosi Torna Club mérkőzést elhalasztották a Fradi Bajnokok Ligája mérkőzése miatt: kedden 21 órakor rendezik a horvát Dinamó Zágráb elleni találkozót a budapesti Groupama Arénában (élőben közvetíti az m4sport tévéadó).

A tabella élén: 1. Mezőkövesd 9 pont/2 mérkőzés, 2. MOL Fehérvár 3/1 (4–2), 3. Puskás Akadémia 3/1 (3–1), 4. Kisvárda Master 3/1 (1–0), 5. Diósgyőr 3/2 (3–3), 6. Újpest 3/2 (3–4).