Magyar NB I., 19. forduló: Hétközi játéknap

Mindhárom dobogós csapat döntetlent játszott a labdarúgó OTP Bank Liga hétközi, 19. fordulójában.

A címvédő és éllovas Ferencváros szerdán este nem bírt a vendég Budapesti Honvéddal, korábban a MOL Fehérvár a Debrecennel osztozott idegenben a pontokon, míg a harmadik helyezett Mezőkövesd a keddi nyitányon otthon kétszer egyenlítve ért el döntetlent az Újpest ellen.

Szerdai eredmények: • Debreceni VSC–Székesfehérvári MOL Fehérvár FC 1–1 (gól: Bódi Ádám – 81. perc, 11 m, illetve Armin Hodzics – 27. perc) • Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda Master Good 1–1 (Eduvie Ikoba – 77. perc, illetve Fernando Viana Jardim Silva – 31. perc) • Kaposvári Rákóczi FC–Paksi FC 0–3 (Könyves Norbert 2 – 17. és 41., valamint Sajbán Máté – 83. perc) • Puskás Akadémia FC–Diósgyőri VTK 2–2 (Joszip Knezevics – 50. és Hegedüs Lajos kapus – 91. perc, illetve Iszlai Bence – 58., 11 m és Molnár Gábor – 70. perc; kiállítva: Kamen Hadzsiev – 68. perc, Puskás Akadémia) • Ferencvárosi Torna Club–Budapesti Honvéd 0–0. A tabellán:

1.      FTC  18     13     4       1       35–15         43

2.      Fehérvár     19     11     4       4       33–18         37

3.      Mezőköv.   19     10     5       4       25–16         35

4.      Puskás A.   19     7       7       5       29–23         28

5.      Diósgyőr    19     8       2       9       23–27         26

6.      Honvéd      19     7       5       7       20–22         26

7.      Újpest        19     7       4       8       25–29         25

8.      Debrecen    18     7       3       8       30–31         24