Magyar NB I., 18. forduló: Szilárd előny az FTC-nek

A címvédő Ferencvárosi Torna Club 2–1-re nyert a Kisvárda Master Good vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában, ezzel megszilárdította első helyét a tabellán.

A fővárosi zöld-fehér együttes így már 15 bajnoki mérkőzés óta veretlen. A Szusza Ferenc Stadionba visszatért Újpest FC 1–0-ra kikapott a Székesfehérvári MOL Fehérvártól a játéknap zárómérkőzésén.

Eredmények: • Kisvárda Master Good–Ferencvárosi Torna Club 1–2 (gól: Nemanja Obradovics – 39. perc, illetve Franck Boli – 28. és Isael da Silva Barbosa – 85. perc, 11 m) • Budapesti Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC 1–2 (Tidjani Amadou Moutari Kalala – 29. perc, 11 m, illetve Nagy Dániel – 40. perc és Dino Besirovics – 50. perc) • Diósgyőri VTK–Kaposvári Rákóczi FC 2–0 (Dusan Brkovics – 20. és Fodor Marcell – 22., perc öngól) • Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC 2–0       (Kelemen Dávid – 25. és Böde Dániel 78. perc) • Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC 0–0 (kiállítva: Bényei Balázs – 89. perc, DVSC) • Újpest FC–Székesfehérvári MOL Fehérvár FC 0–1 (Ivan Jevhenovics Petrjak – 84. perc). A tabellán:

1. FTC  17     13     3       1       35–15         42

2. Fehérvár     18     11     3       4       32–18         36

3. Mezőköv.   18     10     4       4       23–14         34

4. Puskás A.   18     7       6       5       28–21         27

5. DVTK        18     8       1       9       21–25         25

6. Honvéd      18     7       4       7       20–22         25

7. Újpest        18     7       3       8       23–27         24

8. DVSC        17     7       2       8       29–30         23