Labdarúgó I. liga: zárult a 24. forduló

Két mérkőzés maradt hétfőre a román élvonal alapszakaszának 24. fordulójából, amelynek zárásaként a fővárosi FCSB gól nélküli döntetlenre végzett a kullogók közt jegyzett Clinceni-i Academicával.

Eredmények: • Botoşani-i FC–Nagyszebeni AFC Hermannstadt 2–1 (gól: Reagy Baah Ofosu – 34. és Marko Dugandzics – 81. perc, illetve Gabriel Debeljuh – 29. perc) • FCSB–Clinceni-i Academica 0–0.

Az alapszakasz 25., utolsó előtti fordulóját péntektől hétfőig bonyolítják le.

A program (a mérkőzéseket élőben közvetíti a Look tv, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Pénteken: • Târgovişte-i Chindia–Voluntari-i FC (17.30-kor) • Kolozsvári CFR 1907–Konstancai Viitorul (Dr. Constantin Rădulescu Stadion, 20 órakor). Szombaton: • Clinceni–Medgyesi Gázmetán (14.30-kor) • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–Krajovai Universitatea FC (20 órakor). Vasárnap: • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Botoşani (17 órakor) • Bukaresti Dinamó–FCSB (20 órakor). Hétfőn: • Hermannstadt–Gyurgyevói/Giurgiu-i Astra (20 órakor). A táblázaton:

1.       Kv. CFR     24      14      6        4        49–16         48

2.       Krajova      24      13      4        7        36–24         43

3.       FCSB          24      13      4        7        35–26         43

4.       Astra 24      13      4        7        34–25         40

5.       Botoşani     24      10      9        5        33–29         39

6.       Viitorul       24      11      5        8        44–29         38

7.       Gázm.         24      10      7        7        30–28         37