II. liga, 11. forduló: Konstancán győzte le a Farult az U FC

A labdarúgó másodosztály hétközi, 11. fordulójában kiütéses győzelmet aratott a Kolozsvári U FC, 3–0 arányban fektette két vállra Konstancán a Farul együttesét.

A találkozót végig uralták a vendégek, Adrian Falub együtteséből a csapatkapitány Dorin Goga (7. perc, 11 m), Octavian Ursu (55. perc) és George Florescu (80. perc) volt eredményes. Az utolsó két gólt emberhátrányban lőtték az egyetemisták (a 34. percben a câmpinai Mihai Amorăriţei játékvezető a második sárga lapot mutatta fel Iuliu Haţiegannak, így a középpályás a kiállítás sorsára jutott).

Az U FC összeállítása: Dur-Bozoancă – Rareş Takacs, Abrudan, Andrei Cordoş, Berci – Florescu, Kofi Twumasi – Ursu (87. perc Marius Coman), Goga (60. perc Giurgiu), Haţiegan – Gavra (76. perc Căpuşă).

A forduló többi eredménye: • Clinceni-i Academica–Zsilvsárhelyi/Târgu Jiu-i Pandúrok 4–1 • Ploieşti-i Petrolul–Nagyváradi Esthajnalcsillag/Luceafărul 6–2 • Sznagovi Sportul–Baloteşti-i SK 4–1 • Bukaresti Daco-Getica–Bákói Aerostar 3–0 • Brăilai Dacia Unirea–Temesvári ASU Politechnika 0–2 • Temesvári Ripensia–Petrozsényi Energeticianul 1–1 • Temesvári ACS Poli–Târgoviştei Chindia 1–3 • Aradi UTA–Bukaresti Metaloglobus 6–1. Lapzárta után fejeződött be a Mioveni-i SK–Piteşti-i Argeş FC mérkőzés. Az állás:

1.      Sznagov     11     8       3       0       20–6 27

2.      Clinceni      11     8       0       3       29–7 24

3.      Chindia      11     7       2       2       21–12         23

4.      Petrolul      11     7       1       3       25–10         22

5.      Argeş          10     6       3       1       17–6 21

6.      Kv. U FC   11     6       2       3       20–11         20

7.      Mioveni      10     6       1       3       18–8 19

8.      UTA 11     6       1       4       19–12         19