I. liga: Zárult a 23. forduló

Hétfő estére egy mérkőzés maradt a román élvonal 23. fordulójának küzdelméből, Jászvásáron szinte azonos forgatókönyvvel zajlott a mérkőzés, mint legutóbb: hiába szerzett vezetést a moldvai gárda, Gheorghe Hagi csapata a hajrában fordítani tudott az Emil Alexandrescu Stadionban.

Eredmény: • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–Konstancai Viitorul 1–2 (gól: Michael Omoh – 2. perc, illetve Jacques Zoua – 80. és Gabriel Iancu – 85. perc).

Az alapszakasz 24. fordulóját péntektől hétfőig bonyolítják le.

A program (a mérkőzéseket élőben közvetíti a Look tv, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Pénteken: • Gyurgyevói/Giurgiui Astra–Târgovişte Chindia (20.30-kor). Szombaton: • Medgyesi Gázmetán–Kolozsvári CFR 1907 (20 órakor). Vasárnap: • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Jászvásár (14.30-kor) • Voluntari-i FC–Bukaresti Dinamó (17 órakor) • Viitorul–Krajovai Universitatea FC (20 órakor). Hétfőn: • Botoşani-i FC–Nagyszebeni AFC Hermannstadt (17.30-kor) • FCSB–Clinceni-i Academica (20 órakor). A táblázaton:

1.       Kv. CFR     23      14      5        4        49–16         47

2.       Krajova      23      12      4        7        34–23         40

3.       Astra 23      13      4        6        33–23         40

4.       FCSB          22      12      3        7        33–25         39

5.       Viitorul       23      11      5        7        43–27         38

6.       Botoşani     23      9        9        5        31–28         36

7.       Gázm.         23      10      6        7        30–28         36