Európa Liga: Nagy Dominikék kiverték Megyeri és Ugrai csapatát

A labdarúgó Európa Liga selejtezőjének harmadik fordulójába a visszavágón mindhárom magyar játékos szerepet kapott az Atromitosz–Légió Varsó találkozón.

Nagy Dominik lengyel csapata elbúcsúztatta Megyeri Balázs és Ugrai Roland együttesét. A párharc múlt heti, első mérkőzése gól nélküli döntetlennel zárult Varsóban. A szerdai athéni visszavágót a Legia 2–0-ra megnyerte, a hazaiaknál Megyeri végigvédte a meccset, Ugrai a 62. percben állt be, a vendégeknél Nagy a 68. percben lépett pályára.

Eredmények, Európa Liga-selejtező, 3. forduló, visszavágók: • Nömme Kalju (észt)–F91 Dudelange (luxemburgi) 0–1 – továbbjutott a Dudelange kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel • Linfield FC (északír)–Szutjeszka Nikszics (montenegrói) 3–2 – tj. a Linfield kettős győzelemmel, 5–3-as összesítéssel • Dundalk FC (ír)–Slovan Pozsony/Bratislava (szlovákiai) 1–3 – tj. a Slovan kettős győzelemmel, 4–1-es összesítéssel • Atromitosz (görög)–Legia Varsó (lengyel) 0–2 – tj. a Legia 2–0-s összesítéssel • FK Szaburtalo (grúz/georgiai)–FK Ararat-Armenia (örmény) 0–2 – tj. az Ararat-Armenia 3–2-es összesítéssel • Vitória Guimaraes (portugál)–FK Ventspils (lett) 6–0 – tj. a Vitória Guimaraes kettős győzelemmel, 9–0-s összesítéssel.

A többi mérkőzést csütörtökön rendezték.