Betano I. liga: szünet következik a rájátszásban

Hétfőn két mérkőzéssel a labdarúgó Betano I. liga rájátszásában az alsóházban is zárult a második forduló, a válogatott Európa-bajnoki selejtezői miatt most tíz nap szünet következik.

Eredmények, rájátszás, alsóház, 2. forduló: • Chijanai Concordia–Nagyszebeni AFC Hermannstadt 2–2 (gól: Nicolas Martin Gorobszov – 16. és Thaer Fayed Bawab – 18. perc, illetve Juvhel Tsoumou – 4. és Filip Jazvic – 12. perc) • Voluntari-i FC–Botoşani-i FC 2–1 (Aissa Laidouni – 31. és Alexandru Tudorie – 89. perc, illetve Fülöp Loránd – 64. perc).

A bajnokság rájátszásnak harmadik játéknapját március 29. és április 1. között rendezik.

A program (a találkozókat élőben közvetíti a Look Plus/Look Sport, a DigiSport és a Telekom Sport tévéadó):

Alsóház:Pénteken, március 29-én: • Bukaresti Dinamó Hermannstadt (20.30-kor). Vasárnap, március 31-én: • Concordia–Voluntari (15 órakor) • Jászvásári/Iaşi-i Politechnika–Medgyesi Gázmetán (17.30-kor). Hétfőn, április 1-jén: • Botoşani–Călăraşi-i Dunărea (17.30-kor). Az állás: 1. Gázmetán 22 pont, 2. Jászvásár 20, 3. Dinamó 19 (3–2), 4. Botoşani 19 (1–2), 5. Voluntari 17 (4–1), 6. Hermannstadt 17 (2–4), 7. Călăraşi 12, 8. Concordia 11.Felsőház:Szombaton, március 30-án: • Kolozsvári CFR 1907–Gyurgyevói/Giurgiui Astra (21.30-kor). Vasárnap, március 31-én: • FCSB–Krajovai Universitatea SK (20.30-kor). Hétfőn, április 1-jén: • Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Konstancai Viitorul (20.30-kor). A táblázaton:1.       Kv. CFR     2        2        0        0        4–1    33

2.       Krajova      2        2        0        0        2–0    29

3.       FCSB          2        1        0        1        3–2    28

4.       Viitorul       2        1        0        1        2–2    22

5.       Astra           2        0        0        2        0–3    21

6.       Sepsi           2        0        0        2        1–4    19