A Zrínyi matekverseny legjobbjai Kolozs megyében
Vissza

A Zrínyi matekverseny legjobbjai Kolozs megyében

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny Kolozs megyei fordulójának 1072 résztvevője közül az alábbi diákok kaptak jutalmat. Az országos döntőre április 12–14. között kerül sor Debrecenben, Kolozs megyét az első díjas tanulók képviselik.

2. osztály (a fényképen): I. díj: Gál-Bancsi Etelka (N. Titulescu Iskola), II. díj: Molnár Edgár (Református Tálentum Iskola), III. díj: Márton Ágnes (Báthory-líceum), dicséret: Bíró Andor, Kovács Gergő, Bibza Boldizsár (mindhárman a Báthory-líceumból), Balogh Róbert (Ghibu-líceum), Szászkay Miklós (Báthory-líceum), Tulit Tas Árpád (Torockó), Juhos Bálint (Szamosújvár).

3. osztály: I. díj: Szántó Ábel (Báthory-líceum), II. díj: Lőrincz László (János Zsigmond Unitárius Kollégium), III. díj: Pákai Imola Bernadette (JZsUK), dicséret: Veres Dávid Tamás (Református Tálentum Iskola), Rácz Mózes, Mikó Lenke, Kelemen Karen (JZsUK), Ruzsa Csanád, Weisz Fruzsina (Báthory-líceum), Veres Adrienn (JZsUK), Kun Brigitta Boglárka (Apáczai-líceum).

4. osztály: I. díj: Sógor Dénes (Zenelíceum), II. díj: Ferenczi Zsolt (JZsUK), III. díj: Gadalean Dávid (JZsUK), dicséret: Sajgó Bence (Györgyfalva), Marcu Dominik (Báthory-líceum), Tőtös Artúr Emil (JZsUK), Pozsár Bernát, Berecki Mátyás Péter (Református Tálentum Iskola), Péntek Emőke (Bánffyhunyad), Zsoldos Szabolcs (Szék).

5. osztály: I. díj: Durugy Attila (Jósika-líceum, Torda), II. díj: Zágoni Dorottya (Református Tálentum Iskola), III. díj: Albert Boglárka (Református Tálentum Iskola), dicséret: Török-Schuller Lilla, Kolcsár Evelin (JZsUK), Zágoni Hanna (Református Tálentum Iskola), Balla Brigitta (Szamosújvár), Filep Mátyás (Báthory-líceum), Péntek Noémi (Körösfő), Manases István Róbert (JZsUK).

6. osztály: I. díj: Juhász Ákos (JZsUK), II. díj: Ferencz Péter (Bálványosváralja), III. díj: Balázs Hanna (Apáczai-líceum), dicséret: Matlák Péter (Zenelíceum), Szabó Péter (JZsUK), Szőke Antónia (Bánffyhunyad), Szakács Apor Tamás (Apáczai-líceum), Veres Minola Alesia (Dés), Márton Dóra Eszter (Apáczai-líceum), Horváth Krisztina (Zenelíceum).

7. osztály: I. díj: László Botond (JZsUK), II. díj: László Tamás (JZsUK), III. díj: Máté Ditmár (Jósika-líceum, Torda), dicséret: Csete Annamária, Bonta Renáta (Báthory-líceum), Pop Norbert (JZsUK), Mezei Dániel (Báthory-líceum), Sárosi Ágnes (JZsUK), Magó Naomi Vivien (Apáczai-líceum), Gyurka Krisztián (Református Kollégium), Osváth Róbert Levente (JZsUK).

8. osztály: I. díj: Sógor Bence (Zenelíceum), II. díj: Demeter Lehel (Szamosújvár), III. díj: Fogarasi András (Nicolae Titulescu Iskola), dicséret: Fábián Dávid, Bíró Mátyás Péter (Báthory-líceum), Horváth Eszter (Apáczai-líceum), Szabó Loránd (Báthory-líceum), Farkas Kriszta (Zenelíceum), Kónya Virág (Nagyenyed), Kovács Márk Ferencz (Körösfő), Kalló Vilmos (Báthory-líceum).

9. osztály: I. díj: Ambarus-Egyed Ágnes (JZsUK), II. díj: Pulbere Dávid (Báthory-líceum), III. díj: Veres Noémi (Báthory-líceum), dicséret: Simon Katalin, Fazekas Gergő, Szikszai Csongor (Báthory-líceum), Kerekes Ákos (Apáczai-líceum), Bálint Roland (JZsUK), Lupás Mónika (Báthory-líceum), Zágoni Tamás Tibor (Református Kollégium).

10. osztály: I. díj: Fazakas Borbála (Báthory-líceum), II. díj: Garfield Adrienne (JZsUK), III. díj: Péntek Alíz Erzsébet (JZsUK), dicséret: Füstös Ferenc (Báthory-líceum), Kónya Csenge (Nagyenyed), Tőkés Tímea, Kovács Róbert (JzsUK), Tanase Renáta (Apáczai-líceum), Knobloch Esztergár Péter, Katona Hunor (Báthory-líceum), Szabó Gergely Sándor (JZsUK), Sógor Sámuel (Zenelíceum).

11. osztály: I. díj: Szőcs Orsolya Renáta (Báthory-líceum), II. díj: Katona-Bugner Attila Krisztián (Báthory-líceum), III. díj: Kovács Márk (Báthory-líceum), dicséret: Drohobeczky Orsolya (JZsUK), Jakab Júlia, Vajas Alíz (Báthory-líceum), Finta Klára Enikő (JZsUK), Pásztor Róbert, Székely Tibor (Református Kollégium), Zágoni Barna (Apáczai-líceum).

12. osztály: I. díj: Nyámcz Balázs (JzsUK), II. díj: Fogarasi Zsigmond Levente (Brassai-líceum), III. díj: Marton Szidónia (Apáczai-líceum), dicséret: Bajkó Péter (Báthory-líceum), Tasnádi Zoltán (Református Kollégium), Bárdos Imola (Báthory-líceum), Szallós-Kis Csaba (Brassai-líceum), Budai Róbert, Bakos-Sandri Gabriella (Apáczai-líceum), Csöregi Eda (Báthory-líceum).


EZ ÉRDEKELHETI
KÖZHÍR ROVAT CIKKEI

ROPOGÓS ROPOGÓS

Többlettel zárta az államháztartás az ...
225 kilométer/órával száguldott egy ...
61,6 százalékos volt 2016 utolsó ...

NÉPSZERŰ NÉPSZERŰ